Alte Version: cce.championchip.ee

Ergebnisse

August 2020
30. AUG. 2020
13:00 (Kuressaare staadion)
13:00:18
10 km
13:13:18
5 km
26. AUG. 2020
16:00 (17. etapp - Pirita-Kose)
16:00:00
5,6 km
23. AUG. 2020
12:00:00
21,1 km
12:15:00
10 km
15:00:00
42,2 km
22. AUG. 2020
DELFI Järveooksude sarja 3. etapp
12:00 (MARU Betoonitööd - Järvevana tee 5 Tallinn)
11:44:58
5 km
11:59:58
14 km
DELFI Järvejooksud
19. AUG. 2020
16:00 (16. etapp - Paljassaare)
16:00:00
6,5 km
12. AUG. 2020
16:00 (15. etapp - Pirita ja Reidi tee promenaad)
16:00:00
6,2 km
10. AUG. 2020
19:00 (Kuusalu, Lauritsa palliplats)
18:59:59
5,2 km
05. AUG. 2020
16:00 (14. etapp - Sütiste parkmets)
16:00:00
4,4 km
01. AUG. 2020
12:00 (Viljandi Linnastaadion)
11:59:59
12 km - 1 start
14:59:59
12 km - 2 start
Koondtulemused
Juli 2020
29. JULI 2020
16:00 (13. etapp - Vanalinna pargid)
16:00:00
3,7 km
26. JULI 2020
12:00 (Haapsalu, Vasikaholmi rand)
12:00:02
Lastetriatlon
12:59:35
Triatlon
25. JULI 2020
Kärdla staadion
12:00 (Kärdla)
12:00:00
1 tunni jooks - naised
13:30:00
1 tunni jooks - mehed
22. JULI 2020
16:00 (12. etapp - Harku mets - Joonorjenteerumine)
16:00:00
4,5 km
18. JULI 2020
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
12:00:00
10 km
Tiimid/Teams
15. JULI 2020
16:00 (11. etapp - Pae park)
16:00:00
4,7 km
12. JULI 2020
UCI CN
10:00 (Lähte terviserajad, Tartu vald)
09:59:50
M16 & N16
09:59:50
MSEN5-7
11:14:50
SPORT & M SEN 1-4
13:59:55
NE - NU - NJ
15:59:51
ME - MU - MJ
11. JULI 2020
11:00 (Pajusi, Jõgevamaa)
12:02:02
3 km noortejooks
12:59:33
10 km
12:59:33
10 km tiimid
Mudajooks tiimid
08. JULI 2020
16:00 (10. etapp - Pääsküla raba)
16:00:00
5,0 km
05. JULI 2020
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
12:00:00
PARGITRIATLON
Pühajärve sportlikum 2021
04. JULI 2020
DELFI Järveooksude sarja 2. etapp
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
12:00:00
10,7 km
DELFI Järvejooksud
01. JULI 2020
16:00 (9. etapp - Kadriorg)
16:00:00
5,2 km
Juni 2020
22. JUNI 2020
15:00 (Tori - Paikuse - Pärnu, Rüütli plats)
15:00:00
42,2 km
16:45:00
21,1 km
21. JUNI 2020
2 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:00:25
2,5 km
13:00:37
5 km
Koond 5 km
Koond 2,5 km
20. JUNI 2020
100 m ujumine + 12 km MTB + 3 km jooksmine
10:00 (Nõmme Spordikeskus)
10:00:00
Hommikutriatlon
14:00:00
Lõunatriatlon
18. JUNI 2020
15:00 (8. etapp - Botaanikaaed)
15:00:00
4,7 km