old version: cce.championchip.ee

Tulemuste kirjeldus

ChampionChip Eesti OÜ veebitulemuste ja LIVE tulemuste võimalused. 

ChampionChip Eesti veebikeskkond asub aadressil www.championchip.ee

Tulemuste esitamine, kõik arvestuste tegemise algoritmid, veebigraafika on originaallahendused ja vastavad kõigile kaasaja massivõistluste tulemuste esitamise nõuetele ja trendidele ning on parima struktuurse ja graafilise lahendusega.

Kasutajakeelena on momendil kasutusel eesti ja inglise keel, peatselt lisanduvad soome, rootsi, läti, leedu, vene ja saksa. Keelevaliku teeb lihtsaks lisatud geolokatsiooni valik – leht „saab aru“ mis keeleruumist kasutaja tuleb, paremalt saab ka valida vajadusel sobiv keel.

Tulemuste esitamise aluseks on toimuv võistlus ja seal kavas olevad distantsid.

Võistluse nimetus on lingitud konkreetse korraldaja kodulehele.

Toodud on distantsid, piktogrammiga on näidatud spordiala, antud distantsi planeeritav stardiaeg, distantsi pikkus.

Järgnevad piktogrammid tähistavad osalejate nimekirja, tulemusi ja LIVE tulemusi.


OSALEJAD on otsitavad nii stardinumbri, perenime ja eesnime järgi, sorditav vastavalt vanuseklassile, soole, kodukohale, klubile, riigile (kliki rohkem valikuid).
Sama võistluse teistele distantsidele saab minna ülemise tab'i rea kaudu - 42,2 km - 21,1 km, ....

 

TULEMUSED tekivad antud protokollina veebi max 30 sek viibega, see on vajalik vajalike arvutuste tegemiseks, andmete kontrolliks ja laadimiseks. Samuti genereerib süsteem koheselt ka diplomi (välja prinditav pdf) ja samuti sama diplomi pildivariandina mida saab postitada otse sotsiaalmeediasse, trükkida, allalaadida.
need on nn põhitulemused mis on peale võistlust igatpidi sorditavad, klikkides nimele näeb antud osaleja detailseid tulemusi, vaheajad, kiirused, jne.

 

 

 

Tulemused koos diplomi ikoonidega.

Tulemusi on võimalik väljatrükkida mustvalgena (esimene printeri ikoon), allalaadida csv failina (teine faili ikoon) või allalaadida pdf failina (kogu graafika värviliselt) nii portree kui ka maastiku vaates.

Tulemuste päises on otselingid sama võistluse teistele distantsidele.
NB! peale võistlust vaata tulemusi siit (kõige detailsem vaade), LIVE pool on võistluse ajal operatiivsete tulemuste jaoks.

KOONDTULEMUSED

Sarivõistluste korrladajatele saame pakkuda koondtulemuste automaatse genereerimise võimalust. Võimalik koondtulemusi koostada mistahes erineva punktisüsteemi alusel või aegade liitmise teel.

TULEMUSTE TOP 3

Vanuseklasside ja soo alusel on kiirvalikud vastavates rippmenüüdes TOP3, TOP6 ja TOP12.

Vanuseklasside alusel TOP3

Valik mehed ja naised TOP6

LIVE tulemused

LIVE tulemuste lehele ilmuvad tulemused koheselt kui võistleja läbib antud ajavõtupunkti, max viive on 0,7 – 1,0 sek (olenevalt võrguühenduste kiirusest). Kui võistleja tulemus ilmub siis antud rida saab ca 0,5 sek sinise tausta, see annab indikatsiooni, et antud võistleja tulemus on lisatud ja samas lihtsustab tulemuste jälgimist.
Sama võistluse erineved distantsid on kõik erineva tab’i all (ülemine rida – 42,2 km jne).
Samuti on võimalik sorteerida tulemusi vastavalt soole, vanuseklassile, riigile, otsida kas nime bõi numbri järgi, valida kas top 10, top 25, top 50 või pöörata tulemused vastupidisesse järjekorda, viimane läbinu kuvatakse alati ülemisele reale.


Võistluse jooksev aeg on nähtav paremal valikurea peal. NB! iga arvuti arvestab oma arvuti kellaga aja näitamisel, arvutikella sünkroonimiseks kasutage mõnda nn aatomkella programmi (nt MasterSync).

Erinevaid ajavõtukohti (roheline rida kus järjest 10 km, 21,1 km, 30 km) on võimalik igal ajahetkel jälgida olenemata võistluse üldisest kulust. Neid võib vajadusel avada ka erinevatesse akendesse. Viimane tab on seal punane - 42,2 km – see tähendab et liider on jõudnud sinna. See muutub olenemata sellest millist vaheaega konkreetne ekraan jälgib.

TREND – näitab kas võistleja on parandanud oma kohta võrreldes eelmise ajavõtukohaga.
KAOTUS – kui valida tulemused kas olenevalt soost, vanuseklassist, vms siis kaotus arvestatakse alati antud valiku liidrile.
TÄRN – vajutades sellele valite selle võistleja endale nn LEMMIKUKS ja saate võistleja reaalajas tulemusi jälgida eraldi aknas, Lemmikuid võib lisada lõpmatult.
Lemmiku kustutamiks vajutage nime rea lõpus risti või tärni mida vajutasite LIVE tulemustes Lemmikut valides.

DIPLOM

Tulemuste lehe viimases tulbas on osalejatel võimalik välja trükkida oma diplom.
Esimene punane ikoon tähistab diplomi trükki pdf formaadis, suurus A4, värviline.
Tagumine hallikas ikoon annab võimaluse allalaadida diplom pildi formaadis või sama pilt postitada otse FB’sse, Twitterisse.
Diplomile on korraldajal võimalik lisada oma taustakujunduse (huvi korral üksikasjad küsida) nind alla äärde kokku neli toetajate logo.
Alumisel real on andmed peakorraldaja kohta. Paremal CCE logo.

KIIBIKONTROLL JA TULEMUSTE KIOSK

Uudne lahendus on nn kiibikontroll kus enne võistlust saab osaleja kontrollida oma andmete õigsust asetades oma stardimaterjalid, kus on ka temale omistatud kiip, skänneri kohale ja ekraanile ilmuvad tema isikuandmed.

        

Peale võistlust saab samas kohas koheselt peale lõpetamist vaadata oma tulemusi. 

 

 Meeldivat kasutamist!