old version: cce.championchip.ee

Results

July 2019
25. JUL 2019
16:00 (12. etapp - Pae park)
16:00:00
4,7 km
24. JUL 2019
16:00 (12. etapp - Botaanikaaed)
16:00:00
5 km
21. JUL 2019
12:00 (Haapsalu, Vasikaholmi rand)
11:59:36
Lastetriatlon
12:59:53
Triatlon
18. JUL 2019
16:00 (11. etapp - Viimsi terviserada)
16:00:00
5,2 km
17. JUL 2019
16:00 (11. etapp - Kadrioru park)
16:00:00
5,2 km
11. JUL 2019
16:00 (10. etapp - Harku terviserada)
16:00:00
5,2 km
10. JUL 2019
16:00 (10. etapp - Lennusadam)
16:00:00
4,2 km
06. JUL 2019
Kärdla staadion
12:00 (Kärdla)
12:00:00
1 tunni jooks - naised
13:30:00
1 tunni jooks - mehed
04. JUL 2019
16:00 (9. etapp - Botaanikaaed)
16:00:00
5,1 km
03. JUL 2019
07:00 (9. etapp - Vabaõhumuuseum)
07:00:00
4 km
June 2019
29. JUN 2019
DELFI Järveooksude sarja 2. etapp
12:00 (Jõgevamaa, Äksi)
11:59:57
16,9 km
DELFI Järvejooksud
26. JUN 2019
Rullahiihto rullarata + Vuokatinvaara
11:45 (Vuokatti, Kainuu)
11:45:00
Naiset 10 km
13:00:00
Miehet 15 km
26. JUN 2019
Maastojuoksu
10:00 (Vuokatti, Kainuu)
10:00:00
Naiset 3 km
10:20:00
Miehet 4,5 km
25. JUN 2019
Prologi 1,6 km
17:00 (Vuokatti, Kainuu)
17:00:00
PROLOGI naiset 1,7 km
17:40:00
PROLOGI miehet 1,7 km
22. JUN 2019
15:00 (Tori - Paikuse - Pärnu, Rüütli plats)
15:00:00
42,2 km
16:45:00
21,1 km
22. JUN 2019
2 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:03:35
5 km
12:04:56
2,5 km
Koond 5 km
Koond 2,5 km
20. JUN 2019
PIRITA ÕHTUTRIATLON
20:00 (Pirita Spordikeskus)
19:59:57
100m + 7,2km + 2,7km
20. JUN 2019
16:00 (8. etapp - Pirita terviserada)
16:00:00
3,6 km
19. JUN 2019
16:00 (8. etapp - Nõmme terviserada)
16:00:00
4,6 km
13. JUN 2019
16:00 (7. etapp - Ülemiste)
16:00:00
3,5 km
12. JUN 2019
16:00 (7. etapp - Pirita)
16:00:00
3,6 km
09. JUN 2019
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
11:59:59
10 km
Tiimid/Teams
08. JUN 2019
12:00 (Pirita terviserajad)
12:00:00
~5 km
12:00:00
~10 km
Tiimid ~5 km
Tiimid ~10 km
08. JUN 2019
11:00 (Narva)
11:00:00
21,1 km
13:59:59
6 km
EMV 21,1 km
05. JUN 2019
16:00 (2. etapp - Harku terviserada)
16:00:00
5,2 km