sena versija: cce.championchip.ee

Rezultatai

Geg 2020
16. GEG 2020
DELFI Järveooksude sarja 1. etapp - virtuaaljooks
12:00 (Tallinn, Harku järve rand)
12:00:00
6,5 km
11. GEG 2020
00:00 (3. etapp - 4km)
4,0 km
10. GEG 2020
Virtuaaljooks/Virtual run 1.05.-17.05.2020
11:00 (Otepää - Elva)
09:30:00
42 km
11:00:00
24 km
13:00:00
10 km
13:30:00
5 km
04. GEG 2020
00:00 (2. etapp - 4km)
4,0 km
Balandis 2020
27. BAL 2020
1. etapp toimub kaugosaluse korras - GoAndRun.eu
00:00 (1. etapp - 4 km)
4,0 km
20. BAL 2020
1. etapp toimub kaugosaluse korras - GoAndRun.eu
00:00 (PROLOOG - 4 km)
4,0 km
Kovas 2020
21. KOV 2020
1 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:00:00
5 km
12:00:00
2,5 km
Vasaris 2020
29. ŽINIATINKLIS 2020
42,2 km / 21,1 km
10:30 (Botniahalli, Vaasa)
10:30:00
42,2 km
10:30:00
21,1 km
22. ŽINIATINKLIS 2020
24h ultrarun
12:00 (Espoo, Ratiopharm Arena)
12:00:00
24 hour
16. ŽINIATINKLIS 2020
11:00 (Otepää - Kääriku)
11:00:00
27 km
11:00:00
17 km
11:00:00
23 km
01. ŽINIATINKLIS 2020
Taliujumine
11:00 (Nõmme Spordikeskus)
11:00:00
50 m vabalt M + N
13:00:00
Teateujumine 3 x 50 m
Sausis 2020
19. SAU 2020
1 ring/lap 252,67 m
10:00 (Tallinn, Tondiraba Jäähall)
11:00:00
42,2 km
11:00:00
6h
Gruodis 2019
24. GRD 2019
4 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:12:20
5 km
12:13:24
2,5 km
Koond 5 km
Koond 2,5 km
21. GRD 2019
09:30 (Tallinn, Rocca Al Mare)
09:29:59
42,2 km
09:29:59
5. Teatemaraton
13:00:00
8,44 km
06. GRD 2019
Course/Reitti - Lap/kierros 502,32 m
10:00 (Seinäjoki Areena)
10:00:00
42,195 km
10:00:00
21,097 km
10:00:00
10,55 km
Lapkritis 2019
24. LPK 2019
12:00 (TALLINN, KADRIORU PARK)
12:00:00
5 km
Spalis 2019
27. SPA 2019
13:00 (Pärnu Rannastaadion)
13:00:00
10 km
13:00:00
10 km retk
Pärnu kolmik 2019
20. SPA 2019
3 päev - 3rd Day
10:30 (Kuressaare)
10:30:00
3,2 km
11:00:00
16 km
20. SPA 2019
KOONDTULEMUSED
10:30 (Kuressaare)
Noortejooks - IND
Noortejooks - koolid
Põhijooks - IND
Põhijooks - tiim
PAARID
KÄBI & KÄND
19. SPA 2019
2 päev - 2nd Day
11:30 (Iide)
11:30:00
3,24 km
12:01:01
16,195 km
18. SPA 2019
1 päev - 1st Day
16:00 (Kuressaare)
15:59:59
2 km
16:29:59
10 km
13. SPA 2019
11:00 (Viljandi, Vabaduse plats)
11:00:05
5 km rahvajooks
12:00:03
10,4 km
12:00:03
10,4 km kõnd
12:00:03
Pika tn 260 m
12. SPA 2019
12:00 (G4S peahoone, Paldiski mnt 80)
12:00:00
5 km
12:00:00
10 km
06. SPA 2019
12:00 (Paide - Kirna - Türi staadion)
12:00:02
6,5 km
12:30:02
13,6 km
05. SPA 2019
09:00 (Tartu, Raekoja plats)
09:30:00
42,2 km
11:00:00
21,1 km
14:00:00
10 km