Vanha versio: cce.championchip.ee

Tulokset

Toukokuu 2021
08. TOUKOKUU 2021
13:00 (Raplamaa - Järvakandi terviserada)
13:10:00
T U16 1,5 km
13:30:00
P U16 2 km
13:49:42
T U14 1 km
14:09:20
P U14 1 km
15:00:00
T U18 2 km
15:20:00
P U18 3 km
15:40:00
N U20 3 km
16:00:00
M U20 3 km
16:19:17
N & NU23 4 km
16:45:01
M & MU23 4 km
05. TOUKOKUU 2021
13:00 (1. etapp - Kadrioru park)
13:00:00
5,2 km
13:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
01. TOUKOKUU 2021
14:00 (Tallinna lauluväljak)
14:00:00
7 km jooks/kõnd
14:00:00
3 km RIMI tütarlastejooks
Huhtikuu 2021
18. HUHTI 2021
10:00 (Rannametsa, Pärnumaa)
10:00:00
Virtuaaljooksud
01. HUHTI 2021
1. aprill - 16. mai
11:00 (Otepää - Elva)
11:00:00
Virtuaaljooksud
01. HUHTI 2021
1. - 30. aprill
09:00 (Tallinn, Rocca Al Mare)
09:00:00
Virtuaaljooksud
Helmikuu 2021
21. HELMI 2021
09:00 (Otepää - Elva)
09:00:00
63 km
12:29:59
31 km
Joulukuu 2020
25. JOULU 2020
4 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:00:00
5 km
12:02:00
2,5 km
Koond 5 km
Koond 2,5 km
05. JOULU 2020
Course/Reitti - Lap/kierros 502,32 m
10:00 (Seinäjoki Areena)
10:00:00
42,195 km
10:00:00
21,097 km
10:00:00
10,55 km
Marraskuu 2020
21. MARRAS 2020
12:00 (Tallinn, Kadrioru staadion)
12:00:00
5 km
08. MARRAS 2020
11:00 (Viljandi, Lauluväljak)
11:00:20
5 km rahvajooks
12:00:40
10,5 km
12:00:40
10,5 km kõnd
Lokakuu 2020
31. LOKA 2020
09:00 (TAMPERE, MESSUHALLI)
09:00:00
50 km
09:00:00
100 km
09:00:00
WIHAN NON-Stop
10:00:00
42,2 km
15:00:00
42,2 km
25. LOKA 2020
13:00 (Pärnu Rannastaadion)
13:00:00
Virtuaaljooksud
18. LOKA 2020
KOONDTULEMUSED
16:00 (Saaremaa)
NOORTEJOOKS
KOOLID
PÕHIJOOKS
PÕHIJOOKS tiimid
PAARID
KÄBI & KÄND
18. LOKA 2020
3 päev - 3rd Day
10:30 (Kuressaare, Rüütli Spa)
10:29:59
3,2 km
11:00:00
16 km
17. LOKA 2020
2 päev - 2nd Day
11:00 (Torgu Kuningriik, Iide)
11:30:06
3,24 km
12:00:44
16,195 km
16. LOKA 2020
1 päev - 1st Day
16:00 (Kuressaare Gümnaasium)
16:00:00
2 km
16:30:00
10 km
11. LOKA 2020
13:00 (Järvakandi terviserada)
13:08:39
T U16 1,5 km
13:25:01
P U16 2 km
13:40:01
T U14 1 km
13:58:59
P U14 1 km
14:19:09
T U18 2 km
14:35:01
P U18 3 km
14:54:19
N U20 3 km
15:14:00
M U20 3 km
15:39:06
N / N U23 6 km
16:09:39
M / M U23 10 km
10. LOKA 2020
11:00 (Narva)
11:00:00
21,1 km
14:00:00
6 km
03. LOKA 2020
09:00 (Tartu, Raekoja plats)
09:30:00
42,2 km
11:00:00
21,1 km
14:00:00
10 km
EMV 21,1 km
02. LOKA 2020
FRIDAY NIGHT RUN 4 km
21:00 (Tartu, Raekoja plats)
21:02:08
FNR 4 km
Syyskuu 2020
27. SYYS 2020
12:00 (Paide - Kirna - Türi staadion)
12:00:00
6,5 km
12:30:00
13,6 km
26. SYYS 2020
Euroopa Spordinädal 23.-30. september
18:00 (Kadrioru staadion)
18:00:01
5 km
26. SYYS 2020
15:00 (21. etapp - Kardioru staadion)
15:00:00
5,0 km
26. SYYS 2020
10:00 (Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskus)
10:00:35
18 km MTB
11:00:58
21 km jooks/run
11:28:40
10 km jooks/run
12:02:43
5 km matk/hiking